تفریح و سرگرمی
 

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

حقایق جالب و جزئیات زندگی مهران مدیری

حقایق زندگی مهران مدیری

آدم ها را با بچه های شان بهتر می شود شناخت. از تربیتی که شده اند و حرف هایی که می زنند می توان اتمسفر داخل خانه شان را حدس زد.
آدم ها را با بچه های شان بهتر می شود شناخت. از تربیتی که شده اند و حر ف هایی که می زنند می توان اتمسفر داخل خانه شان را حدس زد. حالا هم نوبت مهران مدیری است تا او را با پسرش فرهاد بشناسیم. فرهاد که این روزها موزیسین شده و حتی موسیقی کارهای پدر را هم می سازد و انتخاب می کند، حرف هایی درباره خلق و خوی پدرش و حتی کارهایی که مادرش انجام می دهد. این حرف ها برای زمانی است که او تازه داشت ریش و سبیل در می آورد و گواهینامه هم نداشت. با بازخوانی صحبت های او کمی بیشتر از خانه و تبار مدیری ها سر در آوردیم و شما را هم در لذت آن شریک می کنیم.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

اردیبهشتی مستقل

فرهاد مدیری متولد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰ است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است. نه در فرم لباس پوشیدن فرهاد اثری از بچه های هنری است و نه در مرتب کردن چهره اش؛ البته همه اینها را خودش انتخاب کرده و پدرش نقشی در انتخاب این فرم لباس پوشیدنش ندارد؛ حتی می تواند بخندد و تعریف کند که ریش فراوانی داشته و برای آمدن سر گفت و گو آنها را اصلاح کرده چون نمی خواسته عکسش با آن ریش های بلند چاپ شود!

همسر مهران مدیری چه می کند

همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و برای خودش می نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش استفاده کرده است.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

شوخ طبعی ارثی

او شوخ طبعی را هم از پدرش به ارث برده؛ اگر چه آن روزها کمتر امکان بروز این توانایی را پیدا می کرد و می گفت:«همه می گویند پدرم آدم شلوغی است من به خاطر شرایط خانوادگی ام نمی توانستم این طور باشم»

البته آنقدر با هوش بود که گزک دست کسی ندهد و بگوید حضور پدرش همیشه به نفعش تمام می شود و هیچ وقت با او مشکلی نداشته است. به همین خاطر هم بود که گفت:«به فامیلی مدیری افتخار می کند، هر چند سختی های زیادی دارد.»

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

بیلیاردبازی با پدر

وقتی فرهاد مدیری را ببینید قد بلند او سریع توجه شما را جلب می کند. بیخود نبود که پدر در اجرای جشنواره فجر پشت تریبون گفت:«قد و بالات رو قربون» همه فکر می کردند بسکتبالیست است اما خودش می گفت :« اهل بسکتبال نیستم و تنها سه ماه رفتم» و با خنده ادامه داد:«اثرش را گذاشته از بس که قدم بلند است. اما اهل ورزش های رزمی هستم و اهل دفاع شخصی. با پدر هم بیلیارد بازی می کنم. بیلیارد پدر از من بهتر است و همیشه مرا می برد» فرهاد اهل شنا هم بود. می گفت پدرش برای کوهنوردی یا ورزش های دیگر هم وقت ندارد. بیشتر اهل نرمش است و اهل سینما رفتن هم نیست. در سال های اخیر تنها یک بار با هم به سینما رفته اند ولی کنسرت زیاد می رفتند.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

بازی برای پدر

فرهاد تنها یک بار جلوی دوربین رفته است، در برنامه جنگ ۷۷. در آن نقش بچگی پدرش را بازی می کند؛ از بس به هم شبیه هستند و این را همه می گویند. در پشت صحنه برنامه های پدرش زیاد چرخیده ولی با این وجود علاقه چندانی به بازیگری ندارد.

واقعیت این است که همیشه از زیان بازیگرها درباره حاشیه ها شنیده ایم خودمان هم نمی دانستیم وقتی فرهاد مدیری می گفت که در آرزوهای دور و دراز هنری اش جایی برای بازیگری وجود ندارد به خاطر حاشیه هاست یا اصولا علاقه ای به این محیط و فضا ندارد اما می تواند بگوید:«همه خانواده مجبورند این حاشیه ها را تحمل کنند . هر کدام به اندازه خودشان. مسلما مادرم به این خاطر که پدر صدر است فشار بیشتری را تحمل می کند. اما این بار روی همه خانواده هست.»

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

بنابراین گزارش؛ فرهاد مدیری با اینکه علاقه ای به بازیگری نداشت ولی هدف فیلمسازی داشت. البته اهل سریال سازی نیست وحضور در سینما را ترجیح می دهد. در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود. به خاطر هنری بودن رشته اش در مدرسه ویک عمر زندگی دریک خانواده هنری درباره سریال های پدرش هم صحبت می کند. تا آن زمان به نظر فرهاد مدیری سریال مرد هزار چهره بهترین سریال پدرش بود. شاید هنوز هم باشد. به خاطر کارگردانی، ایده و بازی بازیگرها و… و بین سریال ها هیچ علاقه ای به «جایزه بزرگ» نداشت.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

آزادی به مقدار لازم اما مشروط

مشکل رفت و آمد در خانه شان وجود نداشت. فرهاد حتی ممکن است تا ساعت سه، چهار صبح بیرون باشد اما حتما خانواده اش می دانند که کجاست و چه کار می کند. اما پدر این طور نیست؛ یعنی گاهی پیش می آید که خانواده ندانند او کجاست و چه می کند.

مهران مدیری برای فرهاد و شهرزاد کادو هم خوب می خرد. به نظر می رسد حواسش به روز تولد بچه هایش هست ولی آخرین کادویی که تا آن زمان به پسرش داده، پول بوده فرهاد خندید و گفت :«نقدی حساب کرد» اما کادوی برعکس هم وجود دارد. پسر برای پدر معمولا کتاب و سی دی می خرد و وقتی روی قیمت ها اصرار می کردیم و می خواستیم بودجه پول توجیبی اش را حدس بزنیم، می گفت:«معمولی. پسر بیل گیتس که نیستم!»

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

موسیقی در خانه مدیری ها

ساز تخصصی فرهاد پیانوست ولی سازهای دیگر را هم امتحان کرده است که گاه برای پدرش هم ساز می زند تا او بخواند؛ البته این در صورتی است که وقت برای آوز خوانی وجود داشته باشد که معمولا این طور نمی شود. معمولا پدر در خانه نیست و سرکار است یا آنکه در مرحله پیش تولید سریال هایش قرار دارد. فرهاد در ادامه حرف هایش درباره موسیقی می گفت:«بابا استعداد بی نظیری در موسیقی دارد.»

مهران مدیری به طور حرفه ای ساز نمی زند. یک مدت ساز ضربی می زده و یک مدت گیتار و پیانو. با وجود اینکه پدرش صدای خوبی دارد ولی فرهاد خاطره ای از لالایی پدر ندارد. گهگاه شنیدن صدای پدر که برای خودش آوازی زمزمه می کند، حال او را خوب می کند.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

بیوگرافی مهران مدیری

مهران مدیری  در سال ۱۳۴۶ در میدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران از والدین اراکی به دنیا آمد. او کارگردان، بازیگر و خوانندهٔ ایرانی است. او سه برادر بزرگتر از خودش و دو فرزند به نام های فرهاد و شهرزاد دارد. دیپلمه است و دانشگاه را نیمه کاره رها کرد. از جمله مجموعه های تلویزیونی که وی کارگردانی و بازیگری آنها را برعهده داشته می توان از ساعت خوش، پاورچین، نقطه چین، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد ۲ هزار چهره و قهوه تلخ و قلب یخی و سریال خانگی ویلای من نام برد. از سن شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال ١٣٦٨ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد. از سال ۱۳۸۹ مدیری سریال قهوهٔ تلخ را تولید و از طریق شبکه توزیع خانگی پخش کرد.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

کودکی مهران مدیری اصلا شبیه بچه های دیگر نبود. دوستان زیادی نداشت و احساس تنهایی می کرد. دوست داشت در آن اتاق نشسته و کتاب ها را ورق بزند اسم هایشان را حفظ کند و عکس هایشان را نگاه کند. یک روز یکی از دوستان برادرش به شوخی از او می پرسد آیا این کتاب را خوانده ای، این اسمش چیست؟ مدیری بلافاصله می گوید: فلسفه هگل، و تعجب می کند که مهران چطور اسم چنین کتابی را توانسته است ادا کند. مدیری در ادامه به او می گوید اینکه چیزی نیست تازه من می دانم که چه چیزی توی آن نوشته شده و شروع می کند به صورت طوطی وار چیزهایی که در ذهنش مانده بود را برایش تعریف کردن.

او در ریاضیات همیشه خنگ بود. مدیری هنوز که هنوز است علت ریاضیات در جهان را نمی داند. یعنی به نظرش بیهوده ترین و پوچ ترین درس است و هیچ وقت نمره ای بالا در این درس نگرفت! در درس هایی هم که به ریاضی مربوط است مثل جبر، فیزیک و غیره، هیچ وقت موفق نبود. مدیری از ریاضی متنفر بود. به عقیده او ریاضی فقط در حد جمع و تفریق مفید فایده است.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

جوایز و افتخارات
نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم همیشه پای یک زن در میان است – ۱۳۸۶
تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد کمدی تلویزیون برای مجموعه های مرد دو هزار چهره و قهوه تلخ – ۱۳۹۰

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

دکترای افتخاری دانشگاه لیبرتی آمریکا

دانشگاه لیبرتی آمریکا (American Liberty University) به پاس انجام فعالیت های هنری و انسانی، به مهران مدیری مدرک دکترای افتخاری اهدا کرد. مراسم اهدای دکترا به مدیری در ۲۱ تیرماه ۱۳۹۰ (۱۲ ژوئن ۲۰۱۱) در دانشگاه لیبرتی واقع در لس آنجلس برگزار شد که مهران مدیری به دلیل ضبط ادامه مجموعه قهوه تلخ نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند. در این مراسم، دکتر رونالد برینر به نمایندگی از مهران مدیری این مدرک را دریافت کرد و حمید سلطانی آن را در ایران به مهران مدیری رساند.

مهران مدیری و کارهایش همیشه در این سال ها حامیان فراوانی داشته. از مرحوم کیومرث صابری فومنی که حدود یک دهه قبل مدیری و همکارانش را دعوت کرده بود به موسسه گل آقا و تقدیر ویژه ای از او به عمل آورده بود تا سال ها قبل که کیومرث پوراحمد یادداشتی مفصل در تحسین برنامه های مدیری در ماهنامه فیلم نوشته بود. سال گذشته نیز عزت الله انتظامی‌ به پشت صحنه قهوه تلخ رفت و به اظهارنظر درباره کارهای مدیری پرداخت.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

عکس از فیلم #دیدار سال1373

ناگفته های زندگی مهران مدیری

فلسفه هگل
کودکی مدیری اصلا شبیه بچه های دیگر نبود. دوستان زیادی نداشت و احساس تنهایی می کرد. دوست داشت در آن اتاق نشسته و کتاب ها را ورق بزند اسم هایشان را حفظک ند و عکس هایشان را نگاه کند. یک روز یکی از دوستان برادرش به شوخی از او می پرسد آیا این کتاب را خوانده ای، این اسمش چیست؟ مدیری بلافاصله می گوید: فلسفه هگل، و تعجب می کند که مهران چطور اسم چنین کتابی را توانسته است ادا کند. مدیری در ادامه به او می گوید اینکه چیزی نیست تازه من می دانم که چه چیزی توی آن نوشته شده و شروع می کند به صورت طوطی وار چیزهایی که در ذهنش مانده بود را برایش تعریف کردن.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

عکس قدیمی مهران مدیری در سریال ببخشید

خواب سالوادور دالی
برادر مهران مدیری رشته اش زیست شناسی بود و همین باعث شد که او به زیست شناسی هم علاقه مند شود و کتاب های زیادی در این زمینه بخواند؛ به خصوص در زمینه زندگی حیوانات و کتاب های داروین و… این علاقه هنوز هم در زندگی اش مانده است! البته شیطنت های مهران مدیری پایانی نداشت. او پنهان از برادرش می رفت سراغ کتاب های او. برادرش چندتایی کتاب داشت از سالوادور دالی که او آنها را خیلی دوست داشت و شب خوابشان را می دید.

در ریاضیات همیشه خنگ بود
در ریاضیات همیشه خنگ بود. مدیری هنوز که هنوز است علت ریاضیات در جهان را نمی داند. یعنی به نظرش بیهوده ترین و پوچ ترین درس است و هیچ وقت نمره ای بالا در این درس نگرفت! در درس هایی هم که به ریاضی مربوط است مثل جبر، فیزیک و غیره، هیچ وقت موفق نبود. مدیری از ریاضی متنفر بود. به عقیده او ریاضی فقط در حد جمع و تفریق مفید فایده است.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

ماجرای بازی در فیلم های کیمیایی
همین چند وقت پیش خبری منتشر شد که مهران مدیری قرار بوده در فیلم جرم کیمیایی بازی کند.
پولاد کیمیایی در مصاحبه با ماهنامه صنعت سینما گفته که قرار بوده نقشی را که حامد بهداد در فیلم «جرم» کیمیایی ایفا کرده، مهران مدیری بازی کند. پسر کیمیایی دلیل بازی نکردن مدیری در این فیلم را درگیر بودن این بازیگر و کارگردان در پروژه های شخصی اش مثل قهوه تلخ عنوان کرده است. اما بد نیست بدانید که بعد از ساعت خوش و بعد از کنار رفتن از تلویزیون چندین کار خوب سینمایی به مدیری پیشنهاد می شود. قرار بود ضیافت را مدیری بازی کند تا پای کلید زدن هم رفتند؛ روز آغاز آمدند و گفتند فلانی نباشد. سر فیلم سلطان هم عین همین اتفاق افتاد. خیلی کارهای خوب سینمایی و تئاتر را در آن سه سال و نیم از دست داد و این برایش ضربه بزرگی بود.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

عکس از فیلم دیدار سال 1373

تلخ ترین آدم عمر
چند سال پیش نیز گفت و گویی از بهاره رهنما منتشر شد که در این گفت و گو خانم رهنما گفته بود که مهران مدیری یکی از تلخ ترین آدم هایی است که در عمرم دیده ام. اتفاقا چند سال پیش در مصاحبه ای از مدیری این سوال را کرده بودند که حتما به تو گفته اند که صورت تلخی داری؟ مهران مدیری نیز در جواب گفته بود: «بله، خیلی ها از این هم فراتر می روند و می گویند آدم غمگینی هستی. خیلی وقت ها درست است. در طول روز غمگینی ام به شادی هایم می چربد. زود هم خودش را نشان می دهد. به قول یکی از دوستان، غم اگر به جاهای ناجور نکشه، چیز خیلی بدی نیست. می تواند منشا خلاقیت هم باشد. ظاهرا در شرق برای غم نسبت به شادی اصالت بیشتری قائلند».

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

وقتی یک شبه صدساله می شوی
حامد بهداد درباره او گفته بود: «چند وقت پیش مهران را دیدم. فهمیدم که مهران سه سال در جبهه جنگیده. من این را نمی دانستم. شگفت زده شدم. نمی دانم این آدم ها برای چه به جبهه رفتند، اما یک دلیل خیلی بزرگ دارند: ایران. یک دلیل بزرگ تر هم مادر است، دفاع از سرزمینمان در حافظه تاریخی ماست، دفاع از مرز و بوم کشورمان و من تازه فهمیدم که یک وجه از وجوه مهران چه چیزی دارد که من ندارم؛ پختگی حاصل از جنگ. او جمله خیلی قشنگی گفت: «وقتی جنگ را ببینی یک شبه صدساله می شوی!» من این حرف را قبول دارم. این حرف را می فهمم».

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

جوک بگویم؟ محال است!
سال ها قبل و در مصاحبه ای از مدیری سوال شده بود که آقای مدیری در یک جمع می توانید جوک تعریف کنید؟ و مدیری گفته بود: «شوخی می کنید؟ جوک تعریف کنم؟! محال است بتوانم چنین کاری ا نجام دهم. اصلا تا دوره نوجوانی فکر می کردم شاد بودن، آواز خواندن و هر کاری که آدم را سرخوش نشان بدهد کاری است به شدت جلف. به نظرم هیچ چیز بهتر از متانت نبود».

شهرام شکیبا: مدیری مثل چلوکباب کوبیده زعفرانی است
بد نیست بدانید که شهرام شکیبا، طنزپرداز معروف، چندی پیش در یادداشت طنزی درباره مهران مدیری نوشته بود: «درتس است که آبگوشت غذای ملی ماست، اما خیلی ها هستند که آبگوشت دوست ندارند، ولی من تا حالا کسی را ندیده ام که چلوکباب کوبیده را دوست نداشته و شناسنامه ایرانی داشته باشد. چلوکباب کبیده به قدری محبوب است که حتی گیاهخواران هم کباب کوبیده گیاهی درست کرده اند. مهران مدیری در ایران حکم چلوکباب کوبیده زعفرانی را دارد».

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

هم سید است و هم بچه جنوب شهر
حالا دیگر شاید همه آن گزارش معروف درباره محله قدیم مهران مدیری را خوانده باشند. گزارشی که در آن نوشته شده بود: مهران مدیری هم بچه پایین شهر است و هم سید است و هم مادرش خانم جلسه ای است. هر پنجشنبه اینجا جلسات قرآنی برگزار می شود که مادر مدیری در آنها شرکت می کند.
پدر خیلی خوبی داشت
به گفته همسایه های محله قدیم مهران مدیری، مهران پدر خیلی خوبی داتش که بر اثر سکته از دنیا رفت. مرد متین و موقری بود.
این طور که از حرف های همسایه ها برمی آید، مهران هم به پدرش رفته و از نظر خلق و خو شبیه به اوست. یکی از همسایه ها درباره او می گوید: «مهران خیلی پسر آقایی است؛ پسری تمیز و پاک. من هیچ چیزی از مهران ندیدم. هرکسی که پشت سرش صحبت کرده است که پسر بدی است اشتباه کرده است. او یک پسر ساده و مودب است».
این همسایه در ادامه گفته بود: «ختم پدر مهران مدیری غلغله بود. از همه جا آمده بودند.» او تاکید می کند: «خانواده مهران مدیری همه شان مذهبی هستند، هم از طرف مادر و هم از طرف پدر خیلی مذهبی اند و کلا مومن هستند. همه فامیل هایشان را که در مراسم ختم مهران دیده بودم مذهبی بودند. خود خانم مدیری چادر از سرش نمی افتد.»

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

مهران مدیری در سریال #باغ_گیلاس

شیطنت های فرزند مهران مدیری
سه سال پیش یکی از نشریات معتبر سراغ پسر 17 ساله و دختر 11 ساله مهران مدیری (در آن زمان) رفته و در گفت و گویی متفاوت حرف های جالب و بامزه ای را از زبان فرزندان مهران مدیری منتشر کرده بود. در همین مصاحبه فرهاد مدیری پسر مهران مدیری بین حرف هایش اعتراف کرده بود: «بعضی وقت ها معلم هایمان را خیلی اذیت کرده ایم. من واقعا از آنها معذرت خواهی می کنم». یکی از آخرین شیطنت هایش این بوده که با بچه ها سر کلاس یکی از معلم ها دوربین ببرند و فیلم بگیرند. بعد فیلم لو می رود و دست مدیر و معاون می افتد و… «خدا رحم کرد. به خیر گذشت. بابا هنوز هم نمی داند که چی شده چون خودمان تعهد دادیم و تمام شد. حالا اینجا بخواند می فهمد!»

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

نگاه کن شبیه بقال ها شده
اما در همان مصاحبه شهرزاد دختر 11 ساله مدیری به محض ورود به دفتر همان مجله ای که به همراه برادرش برای مصاحبه رفته، یکی از مجله ها را برمی دارد و با دقت ورق می زند، یکی از عکس های پدرش در سریال «مرد هزار چهره» را می بیند و طوری که ما نشنویم به فرهاد می گوید: «نگاه کن شبیه بقال ها شده!» و بعد می خندد. دختر مهران مدیری، تمام کارهای پدرش را دنبال می کند و جزو مخاطبان اصلی سریال های طنز او است. شهرزاد تمام کارهای مهران مدیری را دیده و از بین آنها «شب های برره» را به عنوان بهترین کار پدر انتخاب می کند.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

همه تلخی های مدیری
البته نکته دیگری که درباره آقای مدیری باید یادآوری کرد این است که مهران مدیری برخلاف سریال ها و کارهای طنز تلویزیونی اش همیشه به تولید آثار جدی و حتی تلخ علاقه داشته است. به گزارش برترین ها خود او در مصاحبه با برنامه مثلث شیشه ای گفته بود: «در تئاتر نقش های جدی بازی می کردم از نظر شخصیتی هم آدم طنازی نیستم، بیشتر درون گرا هستم و مسائل جدی برایم جدی تر است. در آینده هم قصد ساخت اثری جدی را دارم». جالب است ( سوسا وب تولز ) بدانید مدیری چند سال پیش در گفت و گویی پیش از ساخت «شب های ببره» اعلام کرده بود: «تمامی کارهای طنزی که ساخته ام پرمخاطب و موفق بوده اند. اما با این حال از عملکرد خودم در زمینه طنزسازی راضی نیستم. طنزسازی به شغل من تبدیل شده است و همه افراد ازجمله تهیه کنندگان، منتقدان و… از من می خواهند که مجموعه طنز بسازم. اصل من چیز دیگری است. دوست دارم روزی برسد که کمدی موردعلاقه خودم را بسازم که در عین خنداندن، تلخی های بسیاری را نمایان سازد».

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

مصاحبه با مهران مدیری

کجا به دنیا اومدی ؟
میدان بروجردی . سر آسیاب دولاب.

جایی گفته بودی که طعم فقر را چشیده​ای ؟
این مورد استثنایی نیست. خیلی از آدم​های همسن و سال من این طعم را چشیده​اند. بافت خانواده​ها یا کارگری بود یا کارمندی.

الان نسبت به فقر چه حسی داری ؟
الان تفسیرم با دوران کودکی و نوجوانی فرق دارد.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

بعد از نوجوانی همه ما یک دوران بی پولی را طی کردیم. الان هم هر لحظه ممکن است بی پول شویم.
اما این فقر خیلی سینمایی نیست که گاهی پول توی جیبمان نباشد. ولی از آن موقع خیلی از چیزهایی که دوست داشتیم داشته باشیم نداشتیم. خیلی از استعدادها مسیرش عوض می​شد. در عین حال کمک می​کند به رشد بعضی از استعدادها. مثلا ممکن است داشتن یک ساز برای آدم تبدیل شود به یک آرزوی دست نیافتنی.

کدام بخش از آرزوهایت بخاطر فقر از دست رفت ؟
من در کودکی هیچ وقت آرزوی مشخصی نداشتم.

یعنی هیچ آرزویی نداشتی ؟
چرا. منتها خیلی از نوجوانان هستند که قاطعانه می​دانند چه می​خواهند. مثلا خیلی​ها می​خواهند خلبان شوند و این را از 12 تا 20 سالگی می​گویند. ولی من آرزوی طولانی​ای نداشتم که به آن نرسیده باشم.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

یعنی آرزوهایت زیاد و کوتاه مدت بودند ؟
بله . دمدمی بودم.

مثلا ؟
دوست داشتم زیست شناس شوم. هنوز هم دوست دارم.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

تئاتر خواندی؟
بله. ولی از بچگی با کتاب​های برادرم که زیست شناسی خوانده بود ورمی​رفتم. شاید طولانی​ترین آرزویم این بود. کارهای تحقیقی درباره زندگی حیوانات. هنوز هم خیلی علاقه​مندم. فیلم​های مورد علاقه​ام فیلم​های مستند است.

الان هم آرزوهای دمدمی داری؟
نه این مساله مربوط به ناپختگی​های دوران نوجوانی است.

 چه سالی وارد دانشگاه شدی؟

سال 1365 .

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

مهران مدیری در سریال دردسر والدین

 بعد از خدمت سربازی؟

نه قبل از آن.

 قبل از آن؟

ماجرای تحصیل من پیچیده است، اصلا واردش نشویم. سربازی، دانشگاه نصفه، بعد سربازی و …

 زمان جنگ جبهه هم بودی؟

بله خیلی جبهه ها بودم. ، مرصاد، حلبچه .

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

مهران مدیری در جبهه

 چرا نمیخواهی توضیح بدهی؟

اولا از ساعت هفت صبح سر کار بودم و خیلی خسته​ام و نمی​توانم تاریخ​ها را بیاد بیاورم. ثانیا، بیوگرافی من نهایتا به چه درد می​خورد؟

 عصبانی که میشوی چه کار میکنی ؟

آن موقعیت را ترک میکنم . عکس العمل بدی نشان نمیدهم . آن محیط را ترک میکنم . سوار ماشین میشوم و رانندگی میکنم . رانندگی با سرعت زیاد در اتوبانهای تهران آرامم میکند . این دو مورد نقاط ضعف من است . دوست دارم کاری را که به کسی محول میکنم ، آن را به درستی انجام دهد.

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

در خلوتت چه کار میکنی ؟

مشغول سکوت میشوم . از آن سکوتهایی که شنیده میشود. فکر میکنم . نمیتوانم بگویم به چه چیزی . و مهمتر از همه موسیقی است ، موسیقی کلاسیک با صدای بلند .

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

 چه کتابهایی میخوانی ؟

خیلی وقت است که به خاطر این مشغله ها از کتاب دور شده ام ، ولی طی سالهایی به شدت کتاب میخوردم ! بیشتر از همه نمایشنامه و رمان میخواندم . نویسندگان محبوبم مارکز ، تولستوی و تورگنیف هستند . به شعر هم علاقه خیلی زیادی دارم . شاعر اولم لورکا است، بعد شاملوست ، بعد مارگوت بیکل ، بعد حافظ … در موسیقی هم کنسرتهای ابوای ویوالدی مرا به حالت جنون ، به حالت پوچی میرساند .خیلی از آثار باخ هم روی من چنین تاثیری دارند . چیزی که بیشتر غمگینم میکند شعر است .

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

 سوال آخر کلیشه ای است ! چه بازیگرانی را دوست داری ؟

نمیشود بین دنیرو و دوپاردیو یکی را انتخاب کرد . بازیگران مورد علاقه ام یک لیست بیست نفرهء درجه یک را شامل میشود .

 5 تا از این بیست تا را بگو .

رابرت دنیرو ، ژرار دوپاردیو ، آنتونی کوئین ، مریل استریپ … کلارک گیبل را دوست ندارم ، همفری بوگارت را دوست ندارم …

 فیلمهایی که دوست داری کدامها هستند ؟

م: « هملت » کوزینتسف را چهل دفعه دیدم و ممکن است هشتاد دفعه دیگر هم ببینم . « باراباس » یکی از فیلمهای محبوب من است ، « پاپیون » ، « فیلم کوتاهی درباره عشق » و … .

شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر

مهران مدیری و سام نوری

24 آنلاین

نوشته شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.


لینک منبع این نوشته :
http://www.poonak.org/%d8%b4%d8%ba%d9%84-%d9%87%d9%85%d8%b3%d8%b1-%d9%85%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1.html


شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر - نمناک
namnak.com/همسر-مهران-مدیری.p30976
‎ Rating: 3.7 - 700 reviewsمهران مدیری و همسر مهران مدیری و پسر مهران مدیری و زندگی شخصی مهران مدیری و مهران
مدیری کارگردان و شغل مهران مدیری و از مهران مدیری چخه می دانید؟
Images for شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویر
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ - باشگاه خبرنگاران جوان
www.yjc.ir/fa/news/5734074/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست
‎13 آگوست 2016 . شغل همسر. این حرفها برای زمانی است که او تازه داشت ریش و سبیل در می آورد و
گواهینامه هم نداشت. . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌اش هنری بوده و ادبیات.
شغل همسر . گلریز: شوخی‌های مدیری باعث شناخت بیشتر من شد+ فیلم.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! - تهران نیوز
tehrannews.ir/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟-2/
‎1 روز پیش . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. . اسم فرهاد را هم مادرش
انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش
استفاده کرده . در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود.
مهران مدیری و همسرش + فرزندانش فرهاد و شهرزاد / بیوگرافی
jazabeh.com/مهران-مدیری-و-همسرش-فرزندانش-فرهاد-و-ش/
‎مهران مدیری و همسرش + فرزندانش فرهاد و شهرزاد / بیوگرافی عکس و زندگینامه مهران
مدیری و همسرش فریبا متخصص عکس جدید فرهاد مدیری فرزند مهران مدیری ( پسر مدیری
.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ | فرهنگ نیوز
www.farhangnews.ir/content/221903
‎13 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است . اسم
فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت‌های
تلویزیونی اش استفاده کرده است. . فیلم:: نقش حیا در تربیت فرزند.
شغل همسر مهران مدیری چیست ؟ +تصاویر - پایگاه خبری تحلیلی .
tnews.ir/news/8dbd68564527.html?h=1&clsrc=lhin
به گزارش “رویکرد” آدمها را با بچه هایشان بهتر می شود شناخت. از تربیتی که شده اند و
حرفهایی که می زنند می توان اتمسفر داخل خانه شان را حدس زد. حالا هم نوبت مهران مدیری .
فرهاد و شهرزاد پسر و دختر مهران مدیری +عکس و بیوگرافی | ساتین
saten.ir/19093/فرهاد-و-شهرزاد-پسر-و-دختر-مهران-مدیری-ع/
‎مهران مدیری و همسرش و فرزندانش مهران مدیری مجری دورهمی Mehran Modiri (قد :۱۸۰) در .
از دوستان برادرش به شوخی از او می پرسد آیا این کتاب را خوانده ای، این اسمش چیست؟
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس | دمادم
damadam.ir/تابناک./شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست./3292599
‎همسر مهران مدیری و مادر «فرهاد» و «شهرزاد» رشته‌اش هنری بوده و ادبیات. وی خانه دار است و
برای خودش می‌نویسد و هیچوقت دغدغه انتشار نوشته‌هایش را .
گوناگون » شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر - اخبار - قالب وبلاگ
www.khabar.pichak.net/./شغل_همسر_مهران_مدیری_چیست_تصاویر
‎داوری ما دستوری و سازماندهی شده نیست. خواست تا برای جلوگیری از را.Searches related to شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویرگوناگون » شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر - اخبار - قالب وبلاگ
www.khabar.pichak.net/./شغل_همسر_مهران_مدیری_چیست_تصاویر
‎داوری ما دستوری و سازماندهی شده نیست. خواست تا برای جلوگیری از را.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! | خبر فارسی
khabarfarsi.com/u/30703690
1 روز پیش . شغل همسر مهران مدیری چیست؟! به گزارش . حالا هم نوبت مهران مدیری است تا او را با
پسرش فرهاد بشناسیم . . ایمن ترین خودروهای سال 2017+تصاویر.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس - جام جم آنلاین
jamejamonline.ir/ZJuPjr
‎13 آگوست 2016 . با بازخوانی صحبت های فرهاد مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار «مدیری‌ها» سر در
آوردیم. تصویر شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس. به گزارش جام جم .
همسر مهران مدیری کیست Archives | بیوگرافی
www.biographyy.ir/tag/همسر-مهران-مدیری-کیست/
‎ولی در تیزر تبلیغاتی فیلم پل چوبی هم تصاویر و اسم مهران مدیری مورد سانسور قرار
. و قوس های فراوان مبنی بر اینکه نام سریال جدید مهران مدیری در تلویزیون چیست؟
شغل جدید همسر “مهران مدیری” چیست؟ - ایران فراز
iranfraz.ir/4608/شغل-جدید-همسر-مهران-مدیری-چیست؟
‎نمناک فرهنگ و هنرچهره ها شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر … همسر مهران مدیری
و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. …. فروش مانتو – جدید و مد سال.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر
qori.ir/news/106075
‎حقایق جالب و جزئیات زندگی مهران مدیری. حقایق زندگی مهران مدیری. آدم ها را با بچه های
شان بهتر می شود شناخت. از تربیتی که شده اند و حرف هایی که می زنند می توان .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر
sinka.ir/news/138652
‎حقایق جالب و جزئیات زندگی مهران مدیری. حقایق زندگی مهران مدیری. آدم ها را با بچه های
شان بهتر می شود شناخت. از تربیتی که شده اند و حرف هایی که می زنند می توان .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس - روزپلاس
roozplus.com/fa/news/4432/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست-عکس
‎14 آگوست 2016 . شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس. با بازخوانی صحبت های فرهاد مدیری کمی
بیشتر از خانه و تبار «مدیری‌ها» سر در آوردیم. کد خبر: ۴۴۳۲.
همسر مهران مدیری | بیوگرافی مهران مدیری و همسرش - فتوکده
photokade.com/همسر-مهران-مدیری-کیست/
‎8 مه 2016 . همسر مهران مدیری کیست,عکس مهران مدیری و همسرش,عکس همر مهران مدیری + . همسر مهران
مدیری,شغل همسر مهران مدیری چیست,عکس لو رفته مهران مدیری و .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ | اتاق خبر 24
otaghkhabar24.ir/news/58680
‎14 آگوست 2016 . با بازخوانی صحبتهای فرهاد مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار "مدیری‌ها" سر در آوردیم.Searches related to شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویر
Previousشغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس
tozibae.ir/2016/08/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟-عکس/
‎شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس. مجموعه: بازیگران و هنرمندان مشهور تعداد بازدید:
194. شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس. با بازخوانی صحبت های فرهاد مدیری کمی .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس - بوشهر24
www.boushehr24.com/./15554-شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست-عکس
‎13 آگوست 2016 . بوشهر24: با بازخوانی صحبت های فرهاد مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار «مدیری‌ها»
سر در آوردیم. تصویر شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر - نگاه 20
negah20.ir/news/169259
‎حقایق جالب و جزئیات زندگی مهران مدیری. حقایق زندگی مهران مدیری. آدم ها را با بچه های
شان بهتر می شود شناخت. از تربیتی که شده اند و حرف هایی که می زنند می توان .
شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر - دانلود رمان
www.mehrpatogh.ir/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟-تصاویر/
‎مهران مدیری و همسر مهران مدیری و پسر مهران مدیری و زندگی شخصی مهران مدیری و مهران
مدیری کارگردان و شغل مهران مدیری و از مهران مدیری چخه می دانید؟
∘ شغل همسر مهران مدیری چیست؟!+عکس - قطار وبگردی و خبرگردی
www.ghatar.com/127155/∘-شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟عکس/
‎تلگرام وبگردی · ∘ شغل همسر مهران مدیری چیست؟!+عکس. ۹۱ کلیک. مشاهده ادامه مطلب .
matn ۱۲ دی ۹۵ tehranpress.com بیان دیدگاه .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! | پایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت
www.vakilemelat.ir/fa/news/view/./شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟!
‎1 روز پیش . شغل همسر مهران مدیری چیست؟! ,آدم ها را با بچه های شان بهتر می شود شناخت. از تربیتی
که شده . حالا هم نوبت مهران مدیری است تا او را با پسرش فرهاد بشناسیم. فرهاد که این
. در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود. به خاطر هنری .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! - نوآوران
noavarannews.com/culture-and-art/./1483262618.561677
‎همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و .
اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های
تلویزیونی اش استفاده کرده است. . در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده
بود.
جدیدترین عکس های مهران مدیری و فرزندان و شغل همسرش
www.yeknice.ir/جدیدترین-عکس-های-مهران-مدیری-و-فرزندان-و-شغل-همسرش.html
‎جدیدترین عکس های مهران مدیری و فرزندان و شغل همسرش/شغل همسر مهران مدیری چیست/
عکس های مهران مدیری اردیبهشت 95/تصاویر پسر مهران مدیری/خبر های جدید مهران مدیری
.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر - سایت تفریحی
k54.ir/news/236531
‎حقایق جالب و جزئیات زندگی مهران مدیری. حقایق زندگی مهران مدیری. آدم ها را با بچه های
شان بهتر می شود شناخت. از تربیتی که شده اند و حرف هایی که می زنند می توان .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر - صفحه اول
takfun.top/fun/12580
‎شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر. اردیبهشتی مستقل فرهاد مدیری متولد ۱۸
اردیبهشت ۱۳۷۰ است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از
.Searches related to شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویر
Previousعکس های دختر مهران مدیری + بیوگرافی | تصاویر زن و همسر مهران مدیری .
mypixlove.blogsky.com/./عکس-های-دختر-مهران-مدیری-بیوگرافی-تصاویر-زن-و-همسر-مهران-مدیری-زندگینامه-شهرزاد-و-فرهاد-مدیری
‎9 دسامبر 2016 . عکس مهران مدیری و همسرش و فرزندانش فرهاد و شهرزاد بیوگرافی دختر پسر خانواده .
به شوخی از او می پرسد آیا این کتاب را خوانده ای، این اسمش چیست؟
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! /همه حقایق جالب زندگی مهران مدیری +تصاویر
seiho.ir/news/368670
‎همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و برای
خودش می نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش .
شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر - noaros - فردوس برین
noaros.rzb.febarin.xyz/post525679.html
‎شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر. مهران مدیری ، عکسهای مهران مدیری. اگر شما هم
از طرفداران “مهران مدیری” کارگردان و بازیگر محبوب کشورمان هستید با ما همراه .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! | خبر
news.starshar.com/1395/10/12/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟/
‎1 روز پیش . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. . اسم فرهاد را هم مادرش
انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش
استفاده کرده . در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! | پارس | خبروان
khabarone.ir/news/5643889/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست
‎1 روز پیش . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. . اسم فرهاد را هم مادرش
انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش
استفاده کرده . در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! | سرویس خبری
servicekhabari.com/348293
‎1 روز پیش . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. . اسم فرهاد را هم مادرش
انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش
استفاده کرده . در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود.
پایگاه خبری تحلیلی هنگام نیوز - شغل همسر مهران مدیری چیست؟!
www.hengamnews.com/fa/content/./شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟!
‎1 روز پیش . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. . اسم فرهاد را هم مادرش
انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش
استفاده کرده . در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ - تابناک با تو | مجله اینترنتی
tabnakbato.ir/fa/news/46050/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست
‎13 آگوست 2016 . شغل همسر. این حرفها برای زمانی است که او تازه داشت ریش و سبیل در می آورد و
گواهینامه هم نداشت. . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌اش هنری بوده و ادبیات.
شغل همسر . کشف قاشق متعلق به موجودات فضایی در مریخ + تصاویر .
عکس مهران مدیری با همسرش
dlsan.rozblog.com/post/200/عکس-مهران-مدیری-با-همسرش.html
‎9 دسامبر 2016 . شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر. مهران مدیری ، عکسهای مهران مدیری. اگر شما هم
از طرفداران “مهران مدیری” کارگردان و بازیگر محبوب کشورمان .
بیوگرافی مهران مدیری و شغل همسرش - پورتال میهن تاز
www.mihantaz.com/arts./بیوگرافی-مهران-مدیری-شغل-همسرش
‎بنا بر گزارش میهن تاز مهران مدیری چهره شناخته شده و محبوب که که نمی توان او را با
کسی مقایسه کرد . تصاویر شگفت انگیز و زیبا از سیاره ما (زمین) . همسر مهران
مدیری,شغل همسر مهران مدیری چیست,عکس لو رفته مهران مدیری و همسرش,عکس فرهاد و
شهرزاد .Searches related to شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویر
Previousشغل همسر مهران مدیری چیست ؟ +تصاویر - پایگاه خبری اندیمشک جوان
andimeshkjavan.ir/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟-تصاویر/
‎15 آگوست 2016 . شغل همسر مهران مدیری چیست ؟ +تصاویر. اندیمشک جوان : با بازخوانی صحبتهای فرهاد
مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار “مدیری‌ها” سر در آوردیم.
جام نیوز :: JamNews - شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر
www1.jamnews.ir/detail/News/699703
‎13 آگوست 2016 . +تصاویر. با بازخوانی صحبتهای فرهاد مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار "مدیری‌ها"
سر در آوردیم. مهران مدیری فرهاد مدیری شغل همسر مهران مدیری چیست؟
رویکرد - شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر
rooykard.ir/fa/doc/news/./شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست-تصاویر
‎15 آگوست 2016 . با بازخوانی صحبتهای فرهاد مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار "مدیری‌ها" سر در آوردیم.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر. به گزارش "رویکرد" آدمها .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر - اخبار روز ایران و جهان
sumnews.ir/news/340834
‎حقایق جالب و جزئیات زندگی مهران مدیری. حقایق زندگی مهران مدیری. آدم ها را با بچه های
شان بهتر می شود شناخت. از تربیتی که شده اند و حرف هایی که می زنند می توان .
شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر | اولین ها
news.avalinha.com/post/537011.html
‎اگر شما هم از طرفداران “مهران مدیری” کارگردان و بازیگر محبوب کشورمان هستید با ما
همراه باشید تا با رازهایی از زندگی اش آشنا شوید.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ - آرمان پرس
armanpress.ir/fa/news/42960/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست
‎14 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری و مادر «فرهاد» و «شهرزاد» رشته‌اش هنری بوده و ادبیات. . اسم «فرهاد» را
هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت‌های . «کریسمس
» در تهران +تصاویر در آستانه سال نو میلادی و همزمان با جشن های .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر | پایگاه خبری عرصه
arsekhabar.ir/2016/08/15/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟-تصاویر/
‎15 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌اش هنری بوده و ادبیات. . اسم فرهاد را هم مادرش
انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت‌های .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! /همه حقایق جالب زندگی مهران مدیری +تصاویر
hubcity.ir/news/346916
‎همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و برای
خودش می نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! - مجله خبری فور خبر
4khabar.ir/news/514102
‎(عکس مهران مدیری در کنار همسرش) . در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود.
به خاطر هنری بودن . برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "شغل همسر مهران مدیری چیست؟
شغل همسر مهران مدیری چیست؟!+تصاویر - اترین موزیک
atrinmusic.ir/2017/01/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟تصاویر/
‎فرهاد مدیری متولد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰ است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه
تحصیل به خارج از ایران رفته است. نه در فرم لباس پوشیدن فرهاد اثری از بچه های .Searches related to شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویر
Previousشغل همسر مهران مدیری چیست؟ - بی باک نیـــوز | BibakNews
www.bibaknews.com/715801/همسر-مهران-مدیری-چیست.html
‎13 آگوست 2016 . به گزارش فرهنگ نیوز؛آدمها را با بچه‌هایشان ب-همسر-مهران-مدیری-چیست. . اسم فرهاد را هم
مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت‌های تلویزیونی اش
استفاده . تصاویر/ صحنه‌های تاسفبار از وضعیت پناهجویان.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس - تابناک مازندران
www.tabnakmazani.ir/fa/news/./شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست-عکس
‎13 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری و مادر «فرهاد» و «شهرزاد» رشته‌اش هنری بوده و ادبیات. وی خانه دار است و
برای خودش می‌نویسد و هیچوقت دغدغه انتشار نوشته‌هایش را .
مجله اینترنتی مَت مَگ - شغل همسر مهران مدیری چیست؟!
www.matmag.ir/news/47196
‎همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و .
اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های
تلویزیونی اش استفاده کرده است. . در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده
بود.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! - اخبار بورس
radiosaham.ir/136971/
‎1 روز پیش . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. . اسم فرهاد را هم مادرش
انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش
استفاده کرده . در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر | - پارس کلوپ
www.parscloop.com/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟-تصاویر/
‎38 دقیقه قبل . شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر. حقایق جالب و جزئیات زندگی مهران مدیری.
حقایق زندگی مهران مدیری. آدم ها را با بچه های شان بهتر می شود شناخت .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ | نیکا نیوز
www.nikanews.ir/34354/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟.html
‎13 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. شغل همسر. او خانه دار
است . اطلاعاتی عجیب درباره مسن ترین مرد دنیا +تصاویر · g2fa2 .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر - صفحه اصلی-پایگاه اطلاع .
daneshgahnews.com/0fa40563idcontent.htm
‎13 آگوست 2016 . شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر. آدمها را با بچه‌هایشان بهتر می‌شود شناخت. از
تربیتی که شده‌اند و حرفهایی که می‌زنند می‌توان اتمسفر داخل .
شغل همسر و پسر“مهران مدیری” چیست؟ - خانواده ایرانی
khanevadeirani.ir/fa/news/59938
‎14 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و برای
خودش می نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته. اسم .
شغل همسر و پسر“مهران مدیری” چیست؟ | 24 آنلاین
24onlinenews.ir/42785/شغل-همسر-و-پسرمهران-مدیری-چیست؟/
‎شغل همسر و پسر“مهران مدیری” چیست؟ ۱۳۹۵-۰۵-۲۴ سرگرمی. فرهاد مدیری متولد ۱۸
اردیبهشت ۱۳۷۰ است. . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و
ادبیات. . «پناه» به دل کویر مرکزی ایران رفت/ تحویل نسخه فیلم به فجر ·
ثروتمندان جهان در .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ - دانلودانه
www.fun.downloadaneh.com/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟/
شغل همسر مهران مدیری, مهران مدیری همسر مهران مدیری چه می‌کندهمسر مهران مدیری و مادر فرهاد
و شهرزاد . تفریحی دانلودانه | دانلود فیلم ,دانلود سریال , عکس بازیگران,عکس مدل.Searches related to شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویر
Previousشغل همسر مهران مدیری چیست؟ - دانلودانه
www.fun.downloadaneh.com/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟/
شغل همسر مهران مدیری, مهران مدیری همسر مهران مدیری چه می‌کندهمسر مهران مدیری و مادر فرهاد
و شهرزاد . تفریحی دانلودانه | دانلود فیلم ,دانلود سریال , عکس بازیگران,عکس مدل.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر - خبر 24
www.khabar-24.com/news/./شغل+همسر+مهران+مدیری+چیست+تصاویر
‎13 آگوست 2016 . با بازخوانی صحبتهای فرهاد مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار \"مدیری‌ها\" سر در آوردیم
. همسر مهران مدیری آدمها را با بچه‌هایشان بهتر می‌شود شناخت.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر | سایت اخبار,سرگرمی .
miad-rodsar.ir/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟-تصاویر-2/
13 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری. آدمها را با بچه‌هایشان بهتر می‌شود شناخت. از تربیتی که شده‌اند و
حرفهایی که می‌زنند می‌توان اتمسفر داخل خانه‌شان را حدس زد. حالا هم نوبت .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ + تصاویر -آکا - آکاایران
www.akairan.com/maghalat./news201652113474348824.html
‎21 مه 2016 . با بازخوانی صحبت های او کمی بیشتر از خانه و تبار مدیری ها سر در آوردیم و شما را هم
در لذت آن شریک می کنیم. ,شغل همسر مهران مدیری چیست؟ + تصاویر .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ - گلستان24
www.golestan24.com/بخش./30886-شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست
‎13 آگوست 2016 . شغل همسر مهران مدیری چیست؟ . اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری
زیاد از این اسم در . دخترانی با پدران آسمانی+تصاویر .
شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر - عکس, عکس بازیگران
www.iran16.com/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟-تصاویر/
‎9 جولای 2016 . مهران مدیری و همسر مهران مدیری و پسر مهران مدیری و زندگی شخصی مهران مدیری و مهران
مدیری کارگردان و شغل مهران مدیری و از مهران مدیری چه می دانید؟
آیا میدانید شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟! + عکس
www.naghola.com/fun-31276.html
‎17 آگوست 2016 . آیا میدانید شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟! + عکس. آدم ها را با بچه های شان بهتر می شود
شناخت. از تربیتی که شده اند و حر ف هایی که می زنند می توان .
شغل همسر مهران مدیری چیست همه حقایق جالب زندگی مهران مدیری تصاویر .
irannp.com/./in_persianv.comr5.lviewr5.l366508.php_ts1_شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست-همه-حقایق-جالب-زندگی-مهران-مدیری-+تصاویر_پرشی.
‎19 ساعت قبل . حقایق جالب و جزئیات زندگی مهران مدیری. شغل همسر مهران مدیری چیست. حقایق زندگی
مهران مدیری. آدم ها را با بچه های شان بهتر می شود شناخت.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر - لیست اخبار
newslist.ir/news/general/./شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست-تصاویر
‎15 آگوست 2016 . با بازخوانی صحبتهای فرهاد مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار "مدیری‌ها" سر در آوردیم.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر. به گزارش "رویکرد" آدمها .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر / با بازخوانی صحبتهای فرهاد .
wwwkhabar.ir/8201108
‎مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری رویکرد: شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر
· منبع این خبر، وبسایت rooykard.ir است و سایت «دبلیوخبر» مسئولیتی در قبال .Searches related to شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویر
Previousعکس و بیوگرافی همسر مهران مدیری ⋆ - سایت عاشقانه لاو 98
www.love98.ir/عکس-و-بیوگرافی-همسر-مهران-مدیری/
‎8 مه 2016 . عکس و بیوگرافی همسر مهران مدیری,همسر مهران مدیری,شغل همسر مهران مدیری چیست,
عکس لو رفته مهران مدیری و همسرش,عکس فرهاد و شهرزاد فرزندان مهران .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! | خبر خوان فارسی
seemorgh.top/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟/
‎1 روز پیش . برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید . . همسر
مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات.
عکس دختر مهران مدیری - گالری عکس
aaaaaks.ir/عکس-دختر-مهران-مدیری/
‎27 نوامبر 2016 . مهران مدیری و همسرش , عکس فرزندان مهمران مدیری , تصاویر پسر و دختر . و شغل
همسرش/شغل همسر مهران مدیری چیست/ عکس های مهران مدیری اردیبهشت …
شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر - News.Yfile.ir خبریاب
news.yfile.ir/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟-تصاویر/
‎21 مه 2016 . شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر. اگر شما هم از طرفداران “مهران مدیری”
کارگردان و بازیگر محبوب کشورمان هستید با ما همراه باشید تا با رازهایی .
شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر
funy.deriksaz.com/post/2294
‎همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و برای
خودش می نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش .
هرلحظه، شغل همسر مهران مدیری چیست؟
harlahze.com/اخبار-فرهنگی/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست
‎با بازخوانی صحبتهای فرهاد مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار مدیری ها سر در . شغل
همسر مهران مدیری چیست؟ . مستند «داد» فیلمی جستجوگر برای کشف فساد در کشور
است · «جنگ ستارگان» دومین فیلم پرفروش سینماهای آمریکای شمالی در سال ۲۰۱۶ .
زندگی مهران مدیری و شغل همسرش و عکس فرزندان | اسکیمو
www.skimo.ir/./زندگی-مهران-مدیری-و-شغل-همسرش-و-عکس-فرزن.html
‎8 مه 2016 . مهران مدیری دو فرزند دارد یک دختر و یک پسر : فرهاد و شهرزاد که شباهت عجیبی به
خودش دارند. همسر مهران مدیری,شغل همسر مهران مدیری چیست,عکس لو .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟+تصویر – توده
www.todeh.ir/tag/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟تصویر/
‎خانه / آرشیو برچسب: شغل همسر مهران مدیری چیست؟+تصویر . مهران مدیری: قصد بر
آشفتگی هیچکس را نداریم! ۱۳۹۵-۰۵-۳۰ نظرات 11 نمایش. توده. مهران مدیری مهران مدیری .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ - سرزمین خبر
sarzaminekhabar.com/news//redirect.php?id=131738
‎13 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. شغل همسر. او خانه دار
است و . شمال انگلستان را از مناطق زیبایش ببنید +تصاویر.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +تصاویر - تازه‌ترین خبرها
padidehnews.com/news/./شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست-تصاویر
‎13 آگوست 2016 . +تصاویر. با بازخوانی صحبتهای فرهاد مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار "مدیری‌ها"
سر در آوردیم. مهران مدیری فرهاد مدیری شغل همسر مهران مدیری چیست؟Searches related to شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویر
Previousفریبا متخصص همسر مهران مدیری است؟ | عکس | بیوگرافی
newsdailydownload95.nasrblog.com/فریبا-متخصص-همسر-مهران-مدیری-است؟-%7C-عکس-%7C-بیوگرافی.html
‎ایا فریبا متخصص همسر مدیری است ,آیا مهران مدیری از فریبا متخصص جداشده است,ایا
. همسر سابق مهران مدیری,فریبا متخصص و مهران مدیری,نام همسر مهران مدیری چیست,.
شغل همسر و پسر“مهران مدیری” چیست؟ - روز نو
roozno.com/fa/news/218834/شغل-همسر-و-پسر“مهران-مدیری”-چیست
‎14 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و برای
خودش می نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته. اسم .
شغل همسر مهران مدیری +عکس - صبحانه آنلاین | Sobhanehonline.com
sobhanehonline.com/fa/news/104874/شغل-همسر-مهران-مدیری-عکس
‎14 آگوست 2016 . به گزارش صبحانه، حالا هم نوبت مهران مدیری است تا او را با پسرش فرهاد بشناسیم.
فرهاد که این روزها موزیسین شده و حتی موسیقی کارهای پدر را هم .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ - روشن خبر
roshankhabar.com/21654/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟/
‎13 آگوست 2016 . شغل همسر. این حرفها برای زمانی است که او تازه داشت ریش و سبیل در می آورد و
گواهینامه هم نداشت. . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌اش هنری بوده و ادبیات.
. نشست علمی ، معرفتی با عنوان « محرم و عاشورا شناسی » + تصاویر.
همه چیز درباره مهران مدیری ( بیوگرافی مصاحبه عکس )
teerex.ir/127/درباره-مهران-مدیری-بیوگرافی-مصاحبه-عک/
‎18 نوامبر 2014 . مهران مدیری در سال 1346 در میدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب . به
شوخی از او می پرسد آیا این کتاب را خوانده ای، این اسمش چیست؟
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! – شبفا
shabfa.ir/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟
‎1 روز پیش . شغل همسر مهران مدیری چیست؟ . حالا هم نوبت مهران مدیری است تا او را با پسرش فرهاد
بشناسیم. . در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ - هدانا
hodana.ir/fa/news/476323/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست
‎13 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌اش هنری بوده و ادبیات. . اسم فرهاد را هم مادرش
انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت‌های تلویزیونی اش
استفاده کرده . جشن تولد لوکس سحر قریشی در برج میلاد + تصاویر.
همسر و فرزندان مهران مدیری(کلوب راز) این یک گفت و
www.cloob.com/c/raz4u/9102699
‎26 سپتامبر 2010 . در خانه مهران مدیری، در کنار همسر و دو فرزندش یک مار هم زندگی می‌کند. . او هم ناگهان
بدجنس می‌شود و درباره مار پیتون مهربانی صحبت می‌کند که زندگی‌اش .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر - سیس 98
sis98.ir/news/162327
‎شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر. اردیبهشتی مستقل فرهاد مدیری متولد ۱۸
اردیبهشت ۱۳۷۰ است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از
.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟! + تصاویر – بیست نیست
bistnist.com/fa/News/./شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست-تصاویر.html
‎13 آگوست 2016 . مهران مدیری ، همسر مهران مدیری ، شغل همسر مهران مدیری ، عکس همسر مهران مدیری ، شغل
همسر مهران مدیری ، پسر مهران مدیری,شغل همسر مهران مدیری چیست؟Searches related to شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویر
Previousشغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر - noaros - تبلیغات متنی شما
noaros.rzb.emeg.ir/post516618.html
‎شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر. مهران مدیری ، عکسهای مهران مدیری. اگر شما هم
از طرفداران “مهران مدیری” کارگردان و بازیگر محبوب کشورمان هستید با ما همراه .
شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ تصاویر | News File
newsfile.ir/news/شغل+همسر+“مهران+مدیری”+چیست؟+++تصاویر
شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ تصاویر. اگر شما هم از طرفداران “مهران مدیری” کارگردان
و بازیگر محبوب کشورمان هستید با ما همراه باشید تا با رازهایی از زندگی اش آشنا .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ - پایگاه خبری تحلیلی هراز نیوز
haraznews.com/212582/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟-212582
‎13 آگوست 2016 . آدمها را با بچه‌هایشان بهتر می‌شود شناخت. از تربیتی که شده‌اند و حرفهایی که می‌زنند
می‌توان اتمسفر داخل خانه‌شان را حدس زد. حالا هم نوبت مهران مدیری است .
شغل همسر مهران مدیری چیست – مجله مراحم
morahem.com/majale/tag/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست/
‎9 مه 2016 . بایگانی برچسب: شغل همسر مهران مدیری چیست. معرفی همسر و فرزندان مهران مدیری +
تصاویر . جنجال پناهندگی نیلوفر رحمانی در آمریکا +تصاویر.
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ | جدیدترین ها در سایت جدیده
jadide.ir/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست؟/
‎شغل همسر مهران مدیری, مهران مدیری. . همسر فوتبالیست معروف ایرانی: او به من خیانت
کرده! + دانلود فیلم . اسرار شفافیت و زیبایی پوست بازیگران هالیوود چیست؟
شغل همسر مهران مدیری چیست ؟ +عکس - دیلی
www.dailys.ir/شغل-همسر-مهران-مدیری-چیست-؟-عکس/
‎28 آگوست 2016 . آدم‌ها را با بچه‌های‌شان بهتر می‌شود شناخت. از تربیتی که شده‌اند و حر‌ف‌هایی که می‌زنند
می‌توان اتمسفر داخل خانه‌شان را حدس زد. حالا هم نوبت مهران مدیری است .
شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس tozibae.ir -آکا - ایران مارکت
iranmc.in/news/187237
‎15 آگوست 2016 . با بازخوانی صحبت های فرهاد مدیری کمی بیشتر از خانه و تبار «مدیری ها» سر در
آوردیم. ,[categoriy]. شغل همسر مهران مدیری چیست؟ +عکس tozibae.ir .
مهران مدیری | عکسهای پسر و دختر مهران مدیری و همسرش + بیوگرافی .
kaber.ir/?p=61124
‎15 آگوست 2016 . همسر مهران مدیری کیست؟ , عکس مهران مدیری و همسرش , بیوگرافی فرهاد مدیری .
tabnakbato.ir/fa/news/46050/شغل-همسر-مهران–مدیری-چیست.
آخرین اخبار همسر مهران مدیری - بازدید
https://buzdid.ir/tag/همسر-مهران-مدیری
‎آخرین اخبار همسر مهران مدیری صفحه ۱ | ۳۵ نتیجه (۰٫۰۲۴ ثانیه) . حالا هم نوبت مهران
مدیری است تا او را با پسرش فرهاد بشناسیم. شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ +
تصاویر.
شغل همسر “مهران مدیری” چیست؟ + تصاویر
www.bestofday.ir/reader/text/201606230222229680
23 ژوئن 2016 . شغل همسر مهران مدیری چیست؟ + تصاویر گیل پیکس,اس ام اس ,اس ام اس جدید ,اس ام اس
خنده دار ,اس ام اس عاشقانه ,استاتوس, استاتوس 95 ,تصاویر .Searches related to شغل همسر مهران مدیری چیست + تصاویر
Previous

  • ۹۷۲ نمایش

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی